Зарубіжний комедійний серіал «Друзі» в 1990 роках визнаний одним з найкращих проектів тих часів. У центрі уваги перебувають шестеро друзів, які володіють неймовірною харизмою. Крім всім відомих якостей, хлопці мають неймовірне почуттям гумору, відмінно розряджають обстановку, в разі необхідності. Рейчел чарівна дівчина, що відрізняється неординарним і вітряним характером. Вона не може перебувати на одному місці, і часто потрапляє в казусні ситуації. Чандлер є невід'ємною частиною кожної компанії. Молода людина відрізняється чудовою харизмою, і відмінним почуттям гумору.

Моніка постійно страждає від невдалих побачень з чоловіками. Кожен наступний кавалер йде від героїні, але це не засмучує дівчину. Джоуї відрізняється серед друзів прекрасними зовнішніми даними. І мріє виступати на великій сцені. Яку роль запропонують хлопцеві не важливо. Головне що б його всі знали, і захоплювалися. Фібі досить сентиментальна особа, яка часто доводить себе до сліз, потрапляючи в зворушливі ситуації. Росс, напевно, єдиний серйозний хлопець з усіх перерахованих вище хлопців. Він досить багато читає, серйозно ставитися до всього того, що відбувається, і найбільше любить наукові проекти. Виявляється це стандартний набір з американських підлітків, який прикував увагу практично всієї планети.

Між героями відбуваються сварки, і раптово спалахує пристрасть. Зміни в житті кожного з друзів приходять несподівано, часом приводячи хлопців до сварки один з одним, а іноді - навпаки, до примирення. Найчастіше молодь відчуває гостру нестачу грошей, що є звичайною справою для студентів. Росс часто робить неодноразові спроби завоювати серце вітряної Рейчел, яка конкретної відповіді не дає. Моніка відчуває власне майбутнє, а інші хлопці намагаються не тільки власні проблеми вирішити, але і допомогти своїм кращим друзям. Буденне життя героїв відмінно описує молодь, котра переживає практично те ж саме, що і недосвідчені студенти в дев'яностих роках.